Zajęcia dla dorosłych

utworzone przez | wrz 1, 2021 | Aktualności | 0 komentarzy

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z judo? Jesteś dorosły, jednak ten sport wzbudza w Tobie chęć ćwiczeń? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Judo to nie tylko nauka technik, ale również forma aktywności fizycznej. Potrzebujesz zrzucić parę zbędnych kilogramów, a może po prostu sport to Twoja pasja, bądź chcesz nabrać kondycji? To wszystko możesz osiągnąć poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach. Zajęcia są skierowane dla każdego! Nie ważne czy jesteś młody, czy już masz trochę wiosen na karku.

Nie trenowałeś nigdy judo? – nic nie szkodzi, nauczymy Cię wszystkiego.

Trenowałeś już kiedyś? – super! Na pewno nie będziesz się nudzić

Na naszych zajęciach będziemy się uczyć technik w stójce (rzutów), technik w parterze (duszenia, dźwignie, trzymania). Wszystkie te elementy doskonalone będą podczas walk sparingowych czyli randori. Nauka tych wszystkich elementów poprzedzona jest solidną rozgrzewką, w której oprócz przygotowania ciała do aktywności, będziemy poprawiać naszą mobilność, kondycję oraz siłę fizyczną. Najważniejszym elementem zajęć jest nauka padów, która nie tylko przydaje się podczas treningu, ale również w życiu codziennym.

Zajęcia prowadzić będzie reprezentant Polski, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, a także v-ce Mistrz Europy Juniorów, wychowanek naszego klubu – Tomasz Szczepaniak, który posiada stopnień mistrzowski II DAN.

Zajęcia odbywać się będą w wtorki i czwartki w godzinach 20:30 – 21:45 w sali treningowej Toyota Park, ul. Oleska 70 – dawny Cieplak

Pierwsze zajęcia są darmowe. Zapraszamy wszystkich na pierwszy, niezobowiązujący trening. Koszt zajęć to 100zł/miesiąc
Początek 07 września. Do zobaczenia!

Link do wydarzenia na FB

Judo dla dorosłych

judo dla dorosłych

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *