Tomasz Szczepaniak brązowym medalistą European Universities Games 2022 ?

utworzone przez | lip 27, 2022 | Aktualności | 0 komentarzy

Na zakończonych w Łodzi Europejskich Igrzyskach Akademickich wzieła udział 5-tka zawodników naszego klubu. W tego typu zawodach uczestnicy nie reprezentują jednak swoich klubów tylko uczelnie. Impreza była licznie obsadzona przez studentów z całej Europy, a wśród nich większość to medaliści krajowych imprez mistrzowskich i reprezentanci swoich krajów. Poniżej wyniki naszych studentów:

Najlepiej spisał się TOMASZ SZCZEPANIAK zdobywając brązowy medal kategorii do 90 kg. Dodatkowo nasz zawodnik wystąpił w turnieju drużynowym w zespole AWF-u Wrocław (na zasadzie wypożyczenia) wnosząc znaczący wkład w  zdobycie srebrnego medalu. Tomasz jest studentem Wydziału Informatyki Politechniki Opolskiej.

Pozostałym naszym zawodnikom nie udało się wejść w strefę medalową, choć godnie reprezentowali swoje środowisko akademickie. Politechnikę Opolską reprezentowali:
– PAWEŁ TYLEK – Wydział Fizjoterapii
– JAKUB PANKOWSKI – Wydział Automatyki i Robotyki oraz Fizjoterapii
– JAN JESIONEK – Wydział Automatyki i Robotyki

Politechnikę Wrocławską reprezentowała ALICJA MYŚLIWIEC – Wydział Matematyki Stosowanej.

Serdeczne podziękowania dla KU AZS Politechnika Opolska za sfinansowanie startu w tej barwnej imprezie oraz trenerowi Bartoszowi Dobranowskiemu za przygotowania. Warto przypomnieć, że trener Bartosz jest również absolwentem Politechniki Opolskiej.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *