OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY- ŁÓDŹ 2021

utworzone przez | cze 26, 2021 | Aktualności | 0 komentarzy

Fabio Tarkowski zdobył srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii do 81 kg. W drodze do finału stoczył 3 zwycięskie walki, ale w finale musiał uznać wyższość Jakuba Kielesińskiego z Legii Warszawa. Serdeczne gratulacje dla zawodnika, jego rodziców, pierwszego trenera Grzegorza Kozdrasia oraz aktualnych szkoleniowców Bartosza Dobranowskiego , Anny Chodakowskiej i Tomasza Kowalskiego.

Mocno napracowali się również pozostali reprezentanci Klubu.

W kategorii do 57 kg po 5 walk stoczyły nasze kadetki Anna Świtniewska i Ewa Juszczak zajmując solidarnie 5-te miejsca, każda z bilansem walk 3:2.

W kategorii do 60 kg na 7-mej pozycji z bilansem walk 2:2 uplasował się Bartosz Gruchalski.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom postawy, woli walki i bardzo godnego reprezentowania Klubu i Województwa Opolskiego. W klasyfikacji punktowej łącznej kobiet i mężczyzn nasz Klub uplasował się na wysokiej 8-mej pozycji.

Na uwagę zasługuje świetna organizacja zawodów. W pięknej scenerii hotelu Hilton w Łodzi, pod jednym dachem, bez konieczności przemieszczania się uczestnicy Olimpiady mieszkali, żywili się, rozgrywali zawody, a nawet mogli skorzystać z sauny. Ogromnym przeżyciem dla młodych zawodników, którzy dotarli do strefy medalowej było wyjście do walki w blasku reflektorów i przy dźwiekach energetycznej muzyki. Niektórzy marzyli, żeby tego doświadczyć, innych stresowało to bardziej niż finałowa walka :-). Faktem jest, że organizatorzy stworzyli piękną oprawę zawodów i finałów.

Serdeczne podziękowania dla Miasta Opola i Województwa Opolskiego za wsparcie działaności Klubu i szkolenia najlepszych zawodników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *