śr. Lut 26th, 2020

AZS Opole Klub Środowiskowy Judo

Szkolimy zawodników od pokoleń

ŁAGODNA DROGA – Wspólny program edukacyjno-sportowy Klubu Judo AZS Opole i 1.JC Banik Ostrawa

2 min read

Projekt: ”Łagodna droga – realizacja przedsięwzięć edukacyjno-sportowych KJ AZS Opole i 1. JC Banik Ostrawa” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach PO WT RCZ-RP 2007-2013 „Przekraczamy Granice”

We wrześniu 2012 z inicjatywy Prezesa Edwarda Faciejewa Klub Judo AZS Opole przystąpił do przygotowania wniosku o przyznanie dofinansowania unijnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej 2007-2013 Republiki Czeskiej i Rzeczpospolitej Polskiej. Partnerem przygotowanego projektu został czeski Judo Klub Banik Ostrawa, z którym od wielu lat łączyły nas wzajemne sportowe kontakty. Program Projektu uwzględniał przygotowanie wspólnych obozów treningowych w Polsce i w Czechach, zorganizowanie turniejów judo w Ostrawie i w Opolu oraz zakup sprzętu treningowego dla wyróżniających się zawodników obu klubów.

Koordynatorem projektu został Pan Grzegorz Brzozowski, którego doświadczenie i zaangażowanie zadecydowały o przejściu naszego wniosku przez kolejne etapy kwalifikacji. W lutym 2013 r. do naszego Klubu dotarła niezwykle radosna korespondencja z informacją, że nasz projekt o tytule „ŁAGODNA DROGA – realizacja przedsięwzięć edukacyjno-sportowych KJ AZS Opole i 1.JC Banik Ostrawa” został zarejestrowany w systemie informatycznym Monit 7+ pod numerem PL.3.22/3.2.00/12.03418 i rekomendowany przez Komitet Monitorujący do dofinansowania ze środków opisanego powyżej Programu Operacyjnego. Na przełomie czerwca i lipca 2013 r. do Opola dotarły stosowne umowy i ….. przystąpiliśmy do realizacji zadań zawartych w Projekcie.

 

 

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.