MIĘDZYNARODOWE INDYWIDUALNE WYNIKI ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW KLUBU JUDO AZS OPOLE W LATACH  1976-2018

 

 

I

 

II

III

V

VII

Udział

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE

 

 

 

 

 

Beata Kucharzewska

Atlanta (USA) 1996

MISTRZOSTWA ŚWIATA

SENIOREK I SENIORÓW

 

 

 

Anna Chodakowska

Wiedeń (AUT) 1984

 

Anna Chodakowska

Mastricht (HOL)1986

Anna Chodakowska

Essen (GER) 1987

Beata Kucharzewska,

Irena Tokarz

Hamilton (CAN) 1993

Beata Kucharzewska,

Irena Tokarz

Paryż (FRA) 1997

Jolanta Wojnarowicz,

Marzena Węgrzyn

Birmingham (GBR) 1999

Tomasz Kowalski

Tokio (JPN) 2010

Tomasz Kowalski

Paryż (FRA) 2011

MISTRZOSTWA EUROPY

SENIOREK I SENIORÓW

 

Anna Chodakowska

Paryż (FRA) 1987

Tomasz Kowalski

Tbilisi (GEO) 2009

Anna Chodakowska
Lanckrona (SWE) 1985
Beata Kucharzewska
Ostenda (BEL) 1997
Irena Tokarz
Ostenda (BEL) 1997
Jolanta Wojnarowicz

Oviedo (ESP) 1998

Beata Kucharzewska

Haga (HOL) 1996

Agata Mróz

Oviedo (ESP) 1998

Irena Tokarz

Bratysława (SVK) 1999

Sabina Dyrda

Lanckrona (SWE) 1985

Anna Chodakowska

Pamplona (ESP) 1988

Agata Mróz

Haga (HOL) 1996

Agata Mróz

Ostenda (BEL) 1997

Jolanta Lewczak

Frankfurt (GER) 1990

Anna Chodakowska

Praga (CZE) 1991

 

Agata Mróz

Birmingham (GBR) 1995

Marzena Węgrzyn

Oviedo (ESP) 1998

Marzena Węgrzyn

Bratysława (SVK) 1999

UNIWERSJADY

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA

 

Anna Chodakowska

Tbilisi (GEO) 1988

Agata Mróz

Jonquiere (CAN) 1996

Jolanta Wojnarowicz

Praga (CZE) 1998

Anna Chodakowska

Strasbourg (FRA) 1984

Sabina Dyrda

Strasbourg (FRA) 1984

Anna Chodakowska

Bruksela (BEL) 1990

Irena Tokarz

Jonquiere (CAN) 1996

Irena Tokarz

Praga (CZE) 1998

Anna Chodakowska

Sao Paulo (BRA) 1986

Agata Mróz

Fukuoka (JPN) 1995

Jolanta Wojnarowicz

Jonquiere (CAN) 1996

Beata Kucharzewska

Jonquiere (CAN) 1996

Jolanta Wojnarowicz

Malaga (ESP) 2000

Irena Tokarz

Fukuoka (JPN) 1995

Marzena Węgrzyn

Praga (CZE) 1998

Jolanta Lewczak,

Monika Świątkiewicz

Munster (GER) 1994

Jolanta Wojnarowicz,

Beata Kucharzewska

Fukuoka (JPN) 1995

Jolanta Wojnarowicz,

Marzena Węgrzyn,

Irena Tokarz

Palma de Majorca (ESP) 1999

Jolanta Wojnarowicz

Novi Sad (YUG) 2002

Tomasz Kowalski

Bangkok (THA) 2007 

Agata Ozdoba

Belgrad (BiH) 2009

 
 

MISTRZOSTWA ŚWIATA ARMII

 

Marzena Węgrzyn

Amsterdam (HOL) 2000

Magdalena Pokorczak

Amsterdam (HOL) 2000

 

 

 

MISTRZOSTWA EUROPY MŁODZIEŻY

Tomasz Kowalski

Zagrzeb (CRO) 2008

 

 

Agata Ozdoba

Zagrzeb (CRO) 2008

Tomasz Szczepaniak
Bratysława (SVK) 2015

Tomasz Szczepaniak
Samokow (BUL) 2013

Agata Ozdoba

Salzburg (AUT) 2007

Maciej Tworzydło
Samokow (BUL) 2013

Tomasz Szczepaniak
Wrocław (POL) 2014

MISTRZOSTWA ŚWIATA
JUNIOREK I JUNIORÓW

 

Irena Tokarz

Dijon (FRA) 1990

Tomasz Kowalski

S.Domingo (DOM) 2006

 

 

Jolanta Wojnarowicz,

Beata Kucharzewska

Kair (EGY) 1994

Marzena Węgrzyn
Porto (POR)
1996

Agata Ozdoba
Santo Domingo (DOM) 2006

Tomasz Szczepaniak
Kapsztad (RSA) 2011

Tomasz Szczepaniak
Lublana (SLO) 2013

MISTRZOSTWA EUROPY
JUNIOREK I JUNIORÓW

Jolanta Wojnarowicz

Valladolid (ESP) 1995

Tomasz Kowalski

Praga (CZE) 2007

Marzena Węgrzyn

Monte Carlo (MON) 1996

Tomasz Szczepaniak
Sarajewo (BIH) 2013

Beata Kucharzewska

Jerozolima (ISR) 1992

Jolanta Wojnarowicz

Lisbona (POR) 1994

Beata Kucharzewska

Lisbona (POR) 1994

Beata Kucharzewska

Papendal 1993

Agata Ozdoba
Tallin (EST) 2006

Tomasz Szczepaniak
Porec (CRO) 2012

Irena Tokarz

Ankara (TUR) 1990

Tomasz Kowalski

Zagrzeb (CRO) 2005

Marcin Kośniewski

Zagrzeb (CRO) 2005

Agata Ozdoba

Praga (CZE) 2007

Jolanta Lewczak

Ateny (GRE) 1989

Kamilla Bok

Ankara (TUR) 1990

Monika Świątkiewicz,

Irena Tokarz

Pieksamaki (FIN) 1991

Monika Świątkiewicz

Jerozolima (ISR) 1992

Małgorzata Wielgosz,

Irena Tokarz,

Monika Świątkiewicz

Papendal (HOL) 1993

Agata Ozdoba

Zagrzeb (CRO) 2005

Tomasz Szczepaniak
Lommel (BEL) 2011

OLIMPIJSKI FESTIWAL
MŁODZIEŻY EUROPY

 

Beata Kucharzewska

Bruksela (BEL) 1991

Irena Tokarz

Bruksela (BEL) 1991

Marzena Węgrzyn

Valkersvard (HOL) 1993

Tomasz Kowalski

Paryż (FRA) 2003

Monika Świątkiewicz

Bruksela (BEL) 1991

Agnieszk Jasiurkowska

Murcia (ESP) 2001

 

 

MISTRZOSTWA EUROPY
JUNIOREK I JUNIORÓW

MŁODSZYCH

 

 

Tomasz Kowalski

Baku (AZE) 2003

Tomasz Kowalski

Rotterdam (HOL) 2004

 

 

Agata Ozdoba

Rotterdam (HOL) 2004

Justyna Karpała

Sarajewo (BiH) 2008